Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Samsung Galaxy Tab 2
impecabila la cutie

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> E-bazar - Tablete -> Samsung
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basicd3dman
Major contributor
Major contributor

Data inscrierii: Tue Oct 20, 2009 2:50 pm

Acorda calificativ
MesajTrimis: Thu May 23, 2013 5:55 pm    Titlul subiectului: Samsung Galaxy Tab 2  Raspunde cu citat (quote)

Pretul este de 1000 lei. va rog nu ma deranjati inutil pentru schimburi sau alte combinatii,
DOAR CASH

Contact: TelTel: Login sau Inregistrare pentru a vedea nr de tel.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Adresa AIM Codul Yahoo Messenger icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-10-17    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont BasicSpyKe
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Sat May 07, 2011 3:15 am

Acorda calificativ
MesajTrimis: Fri Jun 21, 2013 1:41 pm    Titlul subiectului: Care e ultimul pret?  Raspunde cu citat (quote)

Care e ultimul pret?

La emag e 1119 RON: http://www.emag.ro/tableta-samsung-galaxy-tab2-p5110-10-1-16gb-wi-fi-android-4-0-titanium-silver-samp5110ts16gb/pd/EK88TBBBM/

Cont Basicjanks
Top contributor
Top contributor

Data inscrierii: Fri Aug 29, 2008 9:09 am

Acorda calificativ

Vezi magazinul meu onlineMy Market
MesajTrimis: Fri Jun 21, 2013 7:53 pm    Titlul subiectului: Re: Care e ultimul pret?  Raspunde cu citat (quote)

SpyKe a scris:
Care e ultimul pret?

La emag e 1119 RON: http://www.emag.ro/tableta-samsung-galaxy-tab2-p5110-10-1-16gb-wi-fi-android-4-0-titanium-silver-samp5110ts16gb/pd/EK88TBBBM/
mai inainte imi scriai in threadul meu la suma de 1300 lei care e ultimul pret - nu tie rusine ? omul o are la 1000 lei identica ca a mea , dar nu are accesoriile care le dau eu pe langa tab . la 1000 lei mai vrei si negociabil - nu vrei sa ti-o dea la 500 lei ? si sa ti-o aduca si acasa ?

Cont BasicSpyKe
De abia sosit..
De abia sosit..

Acorda calificativ
MesajTrimis: Fri Jun 21, 2013 7:56 pm    Titlul subiectului: Negociere  Raspunde cu citat (quote)

Pentru 100 RON in plus o iau noua din magazin cu garantie, de unde scoateti voi preturile astea fratilor? Cu rusinea o iei in mana prietene, du-te si verifica piata si daca te plictisesti uita-te la TV nu te trezi sa imi dai mie sfaturi.

Cont Basicjanks
Top contributor
Top contributor

Acorda calificativ

MesajTrimis: Fri Jun 21, 2013 7:58 pm    Titlul subiectului: Re: Negociere  Raspunde cu citat (quote)

SpyKe a scris:
Pentru 100 RON in plus o iau noua din magazin cu garantie, de unde scoateti voi preturile astea fratilor? Cu rusinea o iei in mana prietene, du-te si verifica piata si daca te plictisesti uita-te la TV nu te trezi sa imi dai mie sfaturi.

Da de ce te simti frustat frate ? am observat ca vrei pleasca - aici nu e loc de pleasca daca nu ti-ai dat seama . la 1000 lei ce mai vrei frate ? e super pretu ! omul este liber sa ceara cat pofteste inimioara lui - daca gaseste omul sa dea ce ai tu impotriva ? daca nu iti place pretul nu mai comenta aiurea si du=te la magazin si ia

Cont BasicSpyKe
De abia sosit..
De abia sosit..

Acorda calificativ
MesajTrimis: Fri Jun 21, 2013 8:00 pm    Titlul subiectului: Negociere  Raspunde cu citat (quote)

Frustrat poate esti tu prietene, si daca tie ti se pare ca 100 RON face diferenta cumpara tu si poate o vinzi mai departe cu 1300 ca vad ca esti mare combinator. Dupa cum am mai supus, cu 1100 imi iau noua din magazin decat sa dau pe una SH 1000 ca doar nu m-am nascut ieri.

Seara buna si spor la vanzare, poate apare TAB 3 pana vindeti voi cu preturile astea.

Cont Basicjanks
Top contributor
Top contributor

Acorda calificativ

MesajTrimis: Fri Jun 21, 2013 8:06 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

sincer esti un pic dus cu capul ., daca sunt un mare combinator e problema mea nu trebuie sa ma judeci tu acu . dute la magazin si cumpara aici nu e loc de tine .tu vrei pleasca - aici nu e loc de pleasca - dute in bazar sau talcioc acolo se vand multe. poate gasesti acolo ceva care ti-ar place

Cont Basicalex240390
La inceputuri..
La inceputuri..

Data inscrierii: Sat Dec 22, 2012 11:23 am

Acorda calificativ
MesajTrimis: Thu Aug 08, 2013 6:14 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

janks a scris:
sincer esti un pic dus cu capul ., daca sunt un mare combinator e problema mea nu trebuie sa ma judeci tu acu . dute la magazin si cumpara aici nu e loc de tine .tu vrei pleasca - aici nu e loc de pleasca - dute in bazar sau talcioc acolo se vand multe. poate gasesti acolo ceva care ti-ar place

ti-ar placea se scrie.
Janks, tot am vazut posturi de ale tale, si esti unul din cei mai mari plescari de pe aici. Nu mai judeca omul.

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului icon-reclamatii2.gif
Cont Basicd3dman
Major contributor
Major contributor

Data inscrierii: Tue Oct 20, 2009 2:50 pm

Acorda calificativ
MesajTrimis: Thu Sep 05, 2013 4:03 pm    Titlul subiectului: -valabil-

UP Anunt valabil

Ultimul UP efectuat de catre d3dman la Thu Sep 05, 2013 4:03 pm (in total 8 up-uri)
Sus
Cont Basicjanks
Top contributor
Top contributor

Acorda calificativ

MesajTrimis: Tue Sep 17, 2013 8:19 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

alex240390 a scris:
janks a scris:

ti-ar placea se scrie.
Janks, tot am vazut posturi de ale tale, si esti unul din cei mai mari plescari de pe aici. Nu mai judeca omul.

ok si care e problema ta ? tu esti cel mai mare bagator in seama de pe aci .... bafta

Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2019-10-17    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicjanks
Top contributor
Top contributor

Acorda calificativ

MesajTrimis: Tue Mar 26, 2019 10:22 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Doamne mai exista forumul asta ? Smile nu am mai intrat de 7 ani cred sau mai bine

Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> E-bazar - Tablete -> Samsung Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: