Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Delphi iasi

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Firme & Institutii Iasi
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basicrotundu
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Sat Mar 05, 2011 10:23 pm

MesajTrimis: Thu Jun 21, 2012 3:29 pm    Titlul subiectului: Delphi iasi  Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua,
As vrea sa stiu,daca este cineva care lucreaza la delphi iasi sau are cunostinte,sa imi spuna si mie :
-ce salar are un incepator?
-transportul Iasi-Firma Delphi este gratuit?daca se poate sa imi spuneti si programul transportului Very HappyVery Happy
-ce program de lucru au?
-postul ti-l da in functie de atestatul pe care il ai?(de ex: eu am deploma de atestat cu domeniul tehnician operator tehnica de calcul)
Va multumesc.

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2017-11-25    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basiccalmstorm
Normal contributor
Normal contributor

Data inscrierii: Fri Jul 18, 2008 9:50 am

MesajTrimis: Wed Feb 06, 2013 1:01 pm    Titlul subiectului: E un nou tip de robie mascata, dar cu posibilitate de avansa  Raspunde cu citat (quote)

Am muncit un an jumatate la ei ca nevrednic muncitor. Salariu de inceput acum cred ca e in jur de 800l-900lei +bonuri de masa. Tre sa incerci, daca te vei descurca vei putea avansa rapid. Succes

Mobila Capitol - Un Capitol special in casa ta

http://www.capitolmob.ro/
Sus
Cont Basiccalmstorm
Normal contributor
Normal contributor

Data inscrierii: Fri Jul 18, 2008 9:50 am

MesajTrimis: Wed Feb 06, 2013 1:03 pm    Titlul subiectului: transport de calitate  Raspunde cu citat (quote)

se lucreaza in 3 schimburi de la orele 6, 14 si 22. Daca stai in Dancu tre sa fii in statie la 5:05.

Mobila Capitol - Un Capitol special in casa ta

http://www.capitolmob.ro/
Sus
Cont Basicbasescu
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Sun Feb 24, 2013 12:57 pm

MesajTrimis: Mon Apr 08, 2013 8:35 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

e cam obositor sa muncesti la delphi , da se aud zvonuri ca are vrea sa mute fabrica , stie care ceva /?

Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2017-11-25    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicyinna17
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Sat May 09, 2015 8:58 pm

MesajTrimis: Sat May 09, 2015 9:01 pm    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Ma poate ajuta si pe mine cu informatii legate de desfasurarea unui interviu la Delphi pe post de inginer? Multumesc anticipat

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Firme & Institutii Iasi Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: