Pagina de start a forumului e-Iasi Forum e-Iasi Forum
Forumul municipiului Iasi- anunturi online, haine, auto. hardware, laptopuri, imobiliare.

FAQFAQ   CautareCautare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   FAQRegulament   InregistrareInregistrare   ProfilProfil    Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Culturism!

Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Sport
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cont Basicmarian98
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Mon Apr 29, 2013 8:46 am

MesajTrimis: Mon Apr 29, 2013 8:47 am    Titlul subiectului: Culturism!  Raspunde cu citat (quote)

Cu ce suplimente ati reusit sa puneti masa musculara?

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat icon-reclamatii2.gif
Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2018-08-17    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicnelu91
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Tue Apr 30, 2013 7:40 am

MesajTrimis: Tue Apr 30, 2013 7:43 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Cu asta am facut ceva muschi. E natural si sigur pt sanatate. E drept trebuie sa ai ceva rabdare cu el, dar rezultatele sunt bune.
www.probolan50.ro

Spor la facut muschi!

Sus
Cont Basicmarian98
De abia sosit..
De abia sosit..

MesajTrimis: Fri May 10, 2013 11:10 am    Titlul subiectului:  Raspunde cu citat (quote)

Si in cat timp ai pus muschi?Adica exista o anumita reteta pe care trebuie sa o urmezi? Eu fac sala zilnic, dar nu pot sa zic ca am pus cine stie ce! Plus ca imi simt ficatul destul de obosit dupa antrenamente!

Sus
Cont Basicalin908
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Tue Jun 11, 2013 10:19 am

MesajTrimis: Tue Jun 11, 2013 10:23 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism Probolan50  Raspunde cu citat (quote)

Si eu urmez o cura cu probolan50 si vad ca merg destul de ok. Imi dau energie in timpul antrenamentelor si ma ajuta sa maresc ritmul. Deocamdata am luat doar o cutie, dar cred ca o sa mai iau inca 2 dupa ce o termin. E super fain, mai ales ca nu iti provoaca efecte adverse!

Sus
Cont Basicmarian90
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Tue Jun 25, 2013 8:06 am

MesajTrimis: Tue Jun 25, 2013 8:11 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism  Raspunde cu citat (quote)

Partea faina la produsul de care vorbiti voi este ca e facut in intregime din plante! Am intrat si eu sa caut informatii despre probolan si pare un produs ok! Faptul ca e facut in intregime din plante te poate ajuta sa acumulezi masa musculara intr-un timp destul de scurt! Dacca e adevarat atunci ma gandesc sa imi iau si eu o cutie!

Cont Basiccostelmar
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Wed Jul 03, 2013 8:38 am

MesajTrimis: Wed Jul 03, 2013 8:41 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism  Raspunde cu citat (quote)

Astazi mi-a venit coletul cu cele 6 cutii. Am luat ciclul pentru avansati! Sper sa aveti dreptate si sa functioneze deoarece as vrea sa imi maresc forta!

Sus
Cont Basicmaringrigore
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Mon Jul 15, 2013 10:52 am

MesajTrimis: Mon Jul 15, 2013 10:56 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism Probolan50  Raspunde cu citat (quote)

Au efecte secundare aceste suplimente? Am tot cautat pe net si nu se plange nimeni cum ca ar fi avut probleme cu ele! Nici pe sit-ul lor nu apar relatari despre efecte secundare. Ma gandesc ca sunt bune din moment ce nicaieri nu scrie nimic. Ma intereseaza acest lucru deoarece as vrea sa ma apuc de sala si mi se pare ok pt inceput Probolan50!
Multumesc mult!

Sus
Cont Basicmarian90
De abia sosit..
De abia sosit..

MesajTrimis: Tue Jul 16, 2013 6:44 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism  Raspunde cu citat (quote)

Efecte secundare pot avea doar daca ai anumite afectiuni. Sunt persoane care sufera de anumite boli dar care se incapataneza sa foloseasca suplimrnte. Asa ca trebuie avuta grija. Daca stii ca ai anumite afectiuni gen diabet, sau boli cronice ar fi mai bine sa te abtii. Prin cresterea testosteronului ti se creste si fluxul sangvin.

Cont Basicmarian98
De abia sosit..
De abia sosit..

MesajTrimis: Thu Jul 25, 2013 11:40 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism Probolan50  Raspunde cu citat (quote)

Din cate stiu eu, produsele astea nu au efecte adverse pentru ca sunt facute din plante. In cele mai multe cazuri supliemntele alimentare nu au efecte adverse dar pot exista cazuri cand se pot constata si unele mici efecte adverse. Dpinde de organismul fiecaruia si de metabolismul lui.

Sus
Cont Basiccostelmar
De abia sosit..
De abia sosit..

MesajTrimis: Mon Aug 05, 2013 9:19 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism  Raspunde cu citat (quote)

Ma eu iau de o luna si pana acum nu am simtit nici un efect advers.Simt oarecum o energie mai mare de fiecare data cand iau suplimentele, dar probabil ca asa si trebuie, deoarece te ajuta sa rezisti mai mult in timpul antrenamentelor. Sincer deocamdata eu sunt multumit de ele!
Numa bine!

Sus
Cont Basicmarian90
De abia sosit..
De abia sosit..

MesajTrimis: Tue Oct 29, 2013 11:15 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism  Raspunde cu citat (quote)

E destul de eficient Probolanu, dar trebuie sa faci exercitii solicitante si sa stai cat mai mult in sala de sport! Pana la urma totul depinde de tine, daca vrei sau nu sa depui masa musculara. Suplimentele niciodata nu pot sa faca totul!

Cont Basiccostelmar
De abia sosit..
De abia sosit..

MesajTrimis: Fri Nov 15, 2013 11:10 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism Probolan50  Raspunde cu citat (quote)

Suplimentul ajuta foarte mult la acumularea de masa musculara. Partea faina e ca odata obtinute rezultatele acestea vor ramane permanente!

Cont Basicromanov
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Tue Nov 26, 2013 12:17 pm

MesajTrimis: Tue Nov 26, 2013 12:22 pm    Titlul subiectului: Suplimente culturism Metadrol  Raspunde cu citat (quote)

Eu am mers pe Metadrol inca de la inceput si nu m-am inselat in privinta lui. Produsul e foarte bun, creste forta, e natural si nu produce efecte adverse. In continuare o sa merg cu el! La mine primele rezultate cu suplimentul asta au aparut dupa doar 2 saptamani de utilizare!

Sus
Cont Basiccostelmar
De abia sosit..
De abia sosit..

MesajTrimis: Mon Jan 06, 2014 11:07 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism  Raspunde cu citat (quote)

O poza cu produsul Smile
[/img]

Cont Silveradvertisements
Normal contributor

Date inscrierii:Thu Jun 07, 2007 9:22 am

Trimis: 2018-08-17    Titlul subiectului: ...

Sus
Cont Basicromanov
De abia sosit..
De abia sosit..

Data inscrierii: Tue Nov 26, 2013 12:17 pm

MesajTrimis: Wed Jan 15, 2014 10:39 am    Titlul subiectului: Suplimente culturism  Raspunde cu citat (quote)

Costel ai avut ceva rezultate cu suplimentul asta de care zici tu? Suplimentele in general ajuta dar e important si tu ce faci in timpul curei. Daca iei doar niste pastile si sari peste sedintele de antrenament, rezultatele or sa fie mici spre deloc:)
Exercitiile si alimentatia au o importanta extrem de mare!

Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului e-Iasi Forum -> Sport Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

Disclaimer: Administratorii site-ului forum.e-iasi.com nu isi asuma nici o responsabilitate cu privire la corectitudinea anunturilor si originea produselor oferite la vanzare de catre utilizatori. Prin utilizarea forumului sunteti de acord cu aceasta conditie si in cazul in care sunteti pagubit/inselat de catre utilizatorii acestui forum, va angajati sa nu aveti absolut nici un fel de pretentie din partea administratorilor e-Iasi.

Drept Online :. Inchiriei Iasi :. Parteneri e-Iasi :. Ai sugestii?
Vizitatori: